Sevgiliyle Uyumlu Giyinme Rehberi

255

Sevgililer günü, yılın en sevmediğim günü sanırım. Etrafta el ele gezen çiftler, her tarafta sevgililer günü kampanyaları  vs. (Hayır kesinlikle kıskançlık yapmıyorum !)

Buna son zamanlarda aynı şeyleri giyen çiftler eklendi. Siz sevgilisiniz yahu kendinize gelin, ikiz kardeş gibi gezmeyin ortalıkta! İnternette yaptığım küçük araştırmalar sonucu Kore’de böyle bir akım varmış ve cidden bunun ticareti var. Sinir bozucu bulsam da bazı çiftlere yakıştığını ve sempatik durduğunu kabul etmem gerek.

en_uyumlu_giyinen_çiftler

Madem çift olarak giyiniyoruz neden stil sahibi bir çift olmayalım. Stil sahibi, uyumlu giyinen bir çift olmak zor bişey değil. Bakınız. Gwen Stefani ve eşi inanılmaz tatlı.

Gwen_Stefani

Gördüğünüz üzere uyumlu ve stil sahibi bir çift olmak o kadar da zor değil.  Çok zengin ya da çok ünlü olmak da gerekmez. Zevk sahibi olun, tarzınızı koruyun yeter.

Diyorsanız ki “Biz dikkat çekmek istiyoruz, herkes bize baksın, muhteşem uyumlu bir çiftiz!” o halde size ilham verecek bir kaç çift 🙂 uyumlu_çiftleruyumlu_çiftler2

 

“Biz bunu nerede giyeceğiz?” dediniz sanıyorum. Umarım yanlış duymuşumdur. Moda her yerde. Kendinizi göstermek için özel bir anı beklemeyin. Her an yıldız olabilirsiniz. Sevgiliniz ve siz stil sahibi ve ikonik bir çiftsiniz. Ne farkınız var Victoria ve David çiftinden?

Bu sevgililer günü bir değişiklik yapın, moda ikonu muhteşem bir çift olun, herkes size ve tarzınıza hayran kalsın. Tabii şu aynı t-shirtten giydiğiniz sempatik çiftlerden olmayı da seçebilirsiniz tercih sizin.

Sevgililer gününüz kutlu olsun 🙂