Siyah, Beyaz ve Neon Sarı

221

Günümüz moda trendlerinden neon renk aynı zamanda günümüzün diğer bir moda trendi olan siyah beyaz renklerle kullanıldığı zaman ortaya çok şık kombinler çıkıyor. Özellikle bir stilin ana hatları siyah ve beyaz gibi klasik renklerden oluştuğu zaman, bu kombin çarpıcı renkte bir aksesuarla tamamlandığında hem çok abartı olmayan hem de şık bir görünüm elde edilmiş oluyor.

neon_sari_canta

Neon sarı renkte kolye, bilezik gibi aksesuarların yanısıra neon sarı çantalar da bu trendin öne çıkan parçalarından olmaya devam ediyor. Artık eskilerin “Kışın kasvetli, koyu renkler kullanılır; açık ve çarpıcı renkler sadece yaza özgüdür.” kuralı  çoktan tarihe karıştı. Moda renkler konusunda da daha özgürlükçü ve cesur bir kapı aralıyor; işte sizler de 2014 kış modasında neon sarı renkte parçalar içeren stiller oluşturarak kışın da dikkatleri üzerinize çekmeye devam edebilirsiniz!

siyah_beyaz_neon_sari_kombin

siyah_beyaz_cizgili_neon_sari_kombin

Çantalarda, aksesuarlarda neon sarı rengi kullanmanın yanısıra tırnaklarda oje rengi olarak da neon sarı renk kullanıldığında çarpıcı bir görünüm ortaya çıkabiliyor. Özellikle siyah ve beyaz renklerde, çizgili desenlerde yapılan kombinlerde stilinize farklılık katmak istiyorsanıza tırnaklarınızda oje rengi olarak neon sarıyı tercih edebilirsiniz.

siyah_beyaz_neon_sari