Something In Common

200

Mango’nun Something In Common ismini taşıyan kampanyasında son dönemin gözde top modeli olan Cara Delevigne ve on yıllara damgasını vurmuş başarılı top model Kate Moss‘ u görüyoruz.

İki farklı jenerasyonun başarılı isimlerini bir araya getiren Mango “Vay canına!” dedirtecek bir kampanya yapmış ve tabii ki sonbahar/kış sezonu için her marka gibi çok iddialı.

cara-kate

Reklamların televizyonlarda dönmeye başlamasıyla Cara Delevigne ve Kate Moss’un ne kadar iyi bir ikili olduğunu ve Mango’nun ne kadar doğru bir tercih yaptığını görüyoruz.

Farklılıklar içinde ortak bir payda bulmak fikrinden doğan koleksiyon salaş ve rahat parçalardan oluşuyor. Ceket tasarımları ise çok şık yapılmış.Püsküllü aksesuarlar ve kıyafetler yine vazgeçmeyerek kullanacağımız tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Tabii benim de severek kullandığım kareli gömlek ceket ve pantolonlar ise Mango’ nun Sonbahar/Kış koleksiyonunda da var.

Cara-Delevingne-Kate-Moss-Mango-Fall-Winter-2015-Campaign_2-800x1085

Cara-Delevingne-Kate-Moss-Mango-Fall-Winter-2015-Campaign_3

Unutmadan hatırlatmakta fayda var #somethingincommon etiketi ile başlatılan sosyal medya kampanyaları da epey ilgi görüyor.

Hazırlayan : Betül Karakış