Sonbahar Enerjisi

207

Elime sıcak çikolatamı alıp müzik eşliğinde pencereden dışarı bakmak, küçüklüğümden beri vazgeçmediğim alışkanlıklardan biridir. Hele mevsimlerden sonbaharsa… İnsanların giyimlerine bakıyorum sonra.

Kombin1

Hardal sarısını sevmememe rağmen başkalarının yaptığı kombinler çok hoşuma gidiyor. Ben hardal sarısı bir kazak giymek istesem, gri ya da siyahla kombinlerim.

Bu sene sonbahar modasında öne çıkan renkler; kırmızı, çam yeşili, patlıcan moru, leylak tonları!

Kendall

Kendal Jenner’in bu kombinine bayıldım! Paça kısmının dar olmaması, üzerindekinin desenleri… Çorabına kadar kusursuz buldum.

Yeşil-Kombin

Çam yeşili ve kahverenginin uyumu. Uzun boylu olan kişilere bu etek çok yakışacaktır.

page

Bu sene pançolar  herkesin üzerinde görülecek diye düşünüyorum. Özellikle çizme ile giyilmesi spor ve şık  görünmesini sağlayacaktır.

panço-3

Volkanik patlamadan ilham alınan tonların hepsini bir arada!

Kırmızı, turuncu.. Kesinlikle beyaz tenlilere çok yakışacaktır.

kombin 2

Bu sonbahar çok fazla uzun kaban göreceğiz. Aslında Kim Kardashian‘ı direk koymam gerekiyordu. Malum her renkte kabanı var. Kahve, leylak, pembe tonlar tercih ediliyor.

page

Vücudunu öne çıkaran kıyafetleri giymeye bayılıyor sizce de öyle değil mi ?

panço 5

Benim en sevdiğim pantolon İspanyol paça pantolondur. O kadar iyi hissediyorum ki içinde.. Daha zayıf daha uzun gösterdiği kesin. Yıl kaç olursa olsun benim her sonbaharda giyebileceğim bir pantolon. Modasının geçeceğini sanmıyorum. Hele üstüne dar kazak yada gömlek giydiniz mi…

kombin 5

Eğer bol kazak giyeceksiniz mutlaka pantolonun düğme kısmına kadar uzun olmalı. Şahsen ben öyle tercih ediyorum.

kombin 6

Yüksek bel skinny pantolonlarda artık çok giyilmeye başladı. Ben spor giyinmeyi sevdiğim için altına spor ayakkabı üzerine de deri ceketle kombinlemeyi öneririm. Yağmurlu havada çizmeyle güzel görünüm olacaktır.

kombin 7

sds

Umarım beğenmişsinizdir benim gözümden sonbaharı. 

Hazırlayan : Selen Danacıoğlu