En Sportif Şıklık: Stellasport

177

 

Hem Adidas hem de Stella McCartney’yi seviyorsanız bu iki markanın geçtiğimiz günlerde sizlere bir sürprizi oldu: StellaSport!

Stella McCartney, global spor giyim devi Adidas’ın performans kategorisi için kreatif direktörlüğünü üstlendiği çok özel ve yepyeni bir koleksiyon yarattı. Ünlü tasarımcının Adidas’la yaptığı iş birlikleri yeni değil. 10 senedir devam eden bu çalışmaların ürünü olan yaratıcı koleksiyonlar her zaman heyecanla karşılandı. Ama bu seneki koleksiyonun farklı bir özelliği var: genç tüketicileri hedef olması ve bu yüzden daha hesaplı olması.

2-12

 

Koleksiyon sportif stili, neon renkleri ve canlı baskıları ile dikkat çekiyor. McCartney koleksiyonuyla ilgili olarak ‘Adidas StellaSport kızı genç, modayı takip eden, hareketli ve kendini ifade etmeye, öne çıkmaya önem veren bir kız. Biz de bunu koleksiyon içerisinde hayata geçirmek ve ‘performance pop’u yaratmak için performansı stil ile birleştirmek istedik’ dedi.3-8

 

Üst düzey konfor ve günlük giyime uyum sağlayan, hızlı kuruyan climaliteTM kumaş ile tasarlanan sportif üstler ve taytlar daha önce görülmemiş renk bloklarıyla ön plana çıkıyor.

4-8

Koleksiyonda her zamanki şık parçalara ek olarak aksesuarlar ve ayakkabılar da yer alıyor. İster spor yaparken ister günlük hayatta kullanılabilecek giysilerde daha cesur ve canlı renkler kullanılmış. Bu özel parçalar, adidas global web sitesi dışında TopShop ve Nordstorm mağazalarında da yer alıyor.5-10

 

Koleksiyonla ilgili daha çok görseli merak ediyorsanız #adidasStellaSport hashtagine göz atabilirsiniz.Collagead