Stil İncelemesi: Kim Kardashian

243

Herkese merhaba,

Bu hafta sizlerle yaptığı her şey olay olan, attığı her adımla magazin dünyasını sallayan ,Kim Kardashian’ın stilini inceledik. Keyifli okumalar.

Amerika’nın oyuncak bebeği olan Kim Kardashian,medyanın ve tv showlarının aranılan ismi olmadan önce Hollywood’un ünlü isimlerine alışveriş danışmanlığı yapıyordu. Şimdi her saniyesi sermayeye dönüşen Kim sadece bir alışveriş danışmanı değil Amerika’nın en çok özenilen stil ikonlarından biri.

Peki Kardashian için vazgeçilmez olan parçalar neler?

Stilinin en vazgeçilmez rengi olarak ”Siyah” dersek yanılmış olmayız. Çoğu kombininde baştan aşağı siyahlara bürünen Kim, araya hiçbir renk katmadan da en çok göze çarpan stylingleri ortaya çıkarmayı başarabiliyor.

black

Kim için diğer bir vazgeçilmez parça ise dar ve midi elbiseler. Birçok davette, açılışta, etkinlikte Kardashian’ı vücut hatlarını ortaya çıkaran, üstün oturan lateks elbiselerle görmeniz mümkün.

latex

Düzgün bir bele ve geniş bir kalçaya sahipseniz eğer, bunu belirginleştirmek için kullanacağınız en önemli aksesuar şüphesiz ki kemerdir. Kim de bunun gayet bilincinde biri olarak kıyafetlerinde bele oturan eteklerden ve kemerli parçalardan asla kaçınmıyor.

Etek

Giyilen her kıyafeti şıklaştıran, özellikle de bahar aylarının vazgeçilmezi olan trençkotlar da Kardashian’ın gardrobunda önemli bir yer kaplıyor. Burberry markasının trençkotları ise Kardashian için ayrı bir yer tutuyor.

trençkot

Son olarak da kot pantolonlardan bahsetmezsek olmaz. Günün her anında jeanleriyle spor ve şık görünümü yakaladığını söyleyebiliriz Kim için.

page

  İYİKİ DOĞDUN KİM 🙂

 Hazırlayan: Beste Erkent