Tommy Hilfiger 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

239

New York Moda Haftası kapsamında  gerçekleşen Tommy Hilfiger 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu defilesi, moda severlerin beğenisine sunuldu.

Vogue resmi internet sitesinden de canlı izlenen Tommy Hilfiger defilesinin ana teması ise; renklerdi. Bu sezonun ne derece renkli ve dinamik geçeceğini bize belirtmiş oldu. Nakış ve örgü dokuların yaratmış olduğu etnik stil, tasarımcının kendine özgü çizgisiyle buluşarak, bohem tarzlara hitap etti. Uçuşan kumaşlar floral desenlerle birleşerek, bahar rüzgârı estirdi. Çan etek formatındaki grafik renk blokları ise, elbiselerin cazibesini arttırdı. Şimdi bu şahane modelleri merak ediyoruz diyecek olursanız; işte New York Moda Haftası’nda podyumları süsleyen, 2016 Tommy Hilfiger Yaz Sezonu Kadın Koleksiyonu…

th1 (1)

2016 Yaz Mevsiminin Bikini Modelleri

 Dinamik genç kadın çizgisini, markanın enerjisiyle bütünleştiren tasarımcı; mayokinilerin yerini alabilecek şeritli bikini modelleriyle, yeni bir akım oluşturmaya hazır görünüyor.  2016 kumsallarına renk katmaya hazırlanan Tommy Hilfiger, neonları rafa kaldırarak; çimen yeşili, gösterişli kırmızı ve güneş sarısıyla kendi renk paletini yaratıyor. Markanın önümüzdeki sezon için tasarladığı etnik desen bikini modelleri, rengârenk boncuklar ve çapraz şeritlerle süslenerek etkili bir stile imza atıyor.

th2 th3 th4 th5 th6 th7

 

Minimal desenli şeritli bikinilerini, aynı ton sık örgü şapkalar ve sneakerslarla tamamlamış. Konforun ön planda tutulduğu Tommy Hilfiger yaz kombinlerinde, her an dansa davet edebilecek bir hava yaratılmış ve işin özü, baştan aşağı enerji veren yaz kombiniyle 2016 sezonunu karşılamış.

Baştan Aşağı File

Tommy Hilfiger 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, file bluz ve elbiseleriyle, seksi ve çekici silüetler yaratmış. Baştan aşağı delikli bu modeller transparan trendini daha güçlü şekilde ortaya çıkarmış. Sahillerden diskolara kadar, her ortamda giyilebilecek, enerjisi yüksek bu tasarımlar, spor şıklık elde etmek her kadının yönelebileceği modellerden olmuş.

th8 th9 th10 th11

Güzel kardeş modeller Gigi Hadid ve Bella Hadid defileye damgasını vurdu!

Gigi Hadid ve Bella Hadid podyumda el ele Annelerinden devraldıkları mankenlik mesleğini başarıyla sürdüren iki kardeş aynı podyumda New York Moda Haftası’nda Tommy Hilfiger’ın yeni koleksiyonunu tanıtıldığı defilede el ele yürüdü.

th12th13

Ve defilenin diğer koleksiyonlarına göz atalım.

2016 İlkbahar/ Yaz Tommy Hilfiger Koleksiyonu 1970’lerin başında İngilizlerin ilginç tatil stillerini yansıtıyor. Takım elbiselerde ışığı yakalamak için metalik iplikle dokunan jakar kumaşlar kullanılırken, ipekli kaftanlar şımartan bir rahatlık hissi veriyor. Güneşin ısıttığı bu koleksiyon, görünümlerini sevimli tığ işi şapkalar ve boncuklu takılarla tamamlıyor.

th14 th15 th16 th17 th18 th19