Urban Spinners “Dream Big, Pedal Hard! ”

262

Bir süredir birçok yerde karşıma çıkan Urban Spinners neresidir, nedir, ne değildir dedim ve başladım araştırmaya. Şehrin koşuşturmacasına kapılıp iş güç arasında spora vakit ayıramayanlar; indoor cycling akımının yeni adresi Urban Spinners tam size göre.

Urban_Spinners

Öncelikle Indoor Cycle nedir? Indoor Cycling kapalı alanda kondisyon ve dayanıklılığı arttıran spinning dersleri olarak özetlenebilir. Dayanıklılık bisikletçisi Jonathan Goldberg tarafından kurulmuştur. Seanslarının kişiye ve derse göre ortalama 40-60 dakika arasında değişebildiği gibi grup halinde ve müzik eşliğinde yapılmasının da motivasyonu arttıracağı söyleniyor.

Urban_Spinners

Gelelim Urban Spinners’a; Maslak Dereboyu caddesinde bulunan spinning salonu Türkiye’de bir ilk. Müşterilerine kısa süreli derslerle çok fazla vakit harcamadan “fast fitness” imkanı sunan spor salonu deneyimli hocalarıyla ve alternatif spinning dersleriyle hizmet veriyor.

Duvara yansıtılan görüntülerle spor salonunda olduğunuzun farkına varmadan istediğiniz yerde bisiklete binmenin zevkini yaşarken ders sırasında doğru nefes tekniklerini de öğrenebilirsiniz. Urban Spinners alternatif ders çeşitleriyle de bize formumuzu korumayı üstelik bunu çok vakit ya da para harcamadan gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Urban Spinners’ın derslerinden bir kaçı şöyle;

Urban Classic Ride: Cycling ile tüm vücudunu çalıştırmak isteyen, her seviyeden katılımcıya uygun 45 dakikalık dersimiz.

Urban Zen: Spiritual müzik eşliğinde, kendi iç farkındalığınızı yakalayacağınız, stresten uzak rehabilite edici dersimiz.

Urban Tri-Iron (marathon): 2 saatlik bir simülasyon parkurunda bire bir bisiklet kullanın ve kondisyonunuzun farkına varın. Ironman yolunda ilerleyin.

Adres: Maslak Mahallesi Dereboyu 2 Caddesi No: 8-3 İstanbul, Sarıyer, 34394

Telefon: 0 (212) 276 10 21

Ayrıntılı bilgi için; www.urbanspinners.com

Görseller Urban Spinners’dan alınmıştır.