Yandex Koltuğu Çocuklara Bıraktı

431

Yandex, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sözü bugünün gerçek kahramanları olan çocuklara bıraktı. 23 Nisan’a özel bir ana sayfa tasarımı yapan Yandex, arama sonuçlarında da çocukların 23 Nisan ve popüler arama konuları ile ilgili verdiği büyük cevaplara yer verdi.

Türkiye’ye özgü hizmetleri ve projeleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Yandex, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için anlamlı bir projeye imza attı. Sözü geleceğe şekil verecek çocuklarımıza bırakan Yandex, arama sonuç sayfalarında çocukların 23 Nisan ile ilgili sorulara ilişkin yanıtlarına yer verdi.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel bir ana sayfa tasarımına sahip olan www.yandex.com.tr adresinde gün boyunca çocukların hem 23 Nisan, hem de popüler arama konuları için verdikleri yanıtların yer aldığı videolar izlenebiliyor. Videolarda çocukların 23 Nisan’ı nasıl kutlayacaklarına, tüm dünya çocuklarına mesajlarına ve gelecekte nasıl bir dünya hayal ettiklerine dair verdikleri eğlenceli ve ilginç yanıtlar da yer alıyor.