Yönetim Zirvesi Etkinliği Bilgi’de!​

1022

Etkinlik Tamamen Ücretsizdir…

”Etkinlik olsun, markalar konuşsun…” düşüncesini değiştirmek isteyenler bir araya geldi. İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrenci kulübü ‘Bilgili Liderler’ ekibi ve ÖğrenciKariyeri ailesi beyin fırtınaları ve uzun süren toplantılar sonrasında ”Etkinlik olsun, güzel bir amacı olsun…” dedi ve Yönetim Zirvesi etkinliğini ortaya çıkardı.

Yönetim Zirvesi geleceğin yöneticilerini bir arada bulundurmayı amaçlıyor. 1 yönetici adayı gelecekteki markası için önemli başlıkları bu etkinlikte öğrenecek.

Marka için olmazsa olmaz bireyler ve ekiptir. Başarılı bir ekip profesyonel bir insan kaynakları çalışması sonrasında ortaya çıkar. Peki İnsan Kaynakları süreci nasıl işler nelere dikkat edilir? Markalar personel seçimlerinde nelere önem verir? Bir ekibin parçası olabilmek için neler yapmanız gerekir? Bu soruların cevapları ilk oturumumuzda olacak…

Doğru insanları seçtik, ekibi kurduk. Peki Marka yönetimi ve pazarlama nasıl olmalı? Şirketimizi/Markamızı pazarlarken nelere dikkat etmeliyiz? Bu ve daha çok sorunun cevabı ise ikinci oturumumuzda olacak…

Ekibi oluşturduk, Marka yönetimimiz ve pazarlama fonksiyonlarımız da yerinde peki bütçe? Bütçe yönetimi, ekonomik etkenler ve dikkat edilmesi gereken parametreler… Son oturumumuz ise bunun üzerine olacaktır.

Tüm üniversite öğrencilerine açık olacak bu etkinliğimizin tek sıkıntılı yanı kontenjan. Markalar ve öğrenciler açısından verimli bir etkinlik olabilmesi için kontenjanımız 350 öğrenci ile sınırlı olacaktır.

Bilgili Liderler ve ÖğrenciKariyeri bu etkinliği tamamen sizlere ÜCRETSİZ olarak sunuyor.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

Kaynak:ogrencikariyeri.com