Zamansız Parçalar

1253

Zamansız parça denildiğinde aklınıza ne tür kıyafetler geliyor? Ya da bir kadının dolabında bulunması gereken parçalar nedir sizin için?
Bu yazımda size, dolabımda olması gereken zamansız parçalardan bahsedeceğim. Hatta ilk olarak ilk sırada olan skinny jeanlerden bahsedeceğim.

Skinny Jean

zamansiz-parcalar-1 zamansiz-parcalar-2

Kesinlikle yaz kış kurtarıcıdır. Beyaz gömlek ile kombinlendiğinde 10 numara oluyor. Genelde skinny jeanleri beyaz spor ayakkabı ile kombinlerim. Kazak ceket ikilisi ile üst parçamı tamamlarım. Şık kombinlemek isterseniz, stiletto gömlek ikilisi; klasik ve hoş durmanızı sağlayacaktır.

Beyaz Gömlek
zamansiz-parcalar-4 zamansiz-parcalar-3

Kafanız karışık ve aklınıza giyecek hiçbir şey gelmiyor ise, çözümü çok kolay. Beyaz bir gömleğiniz varsa çok şanslısınız. Beyaz gömleği; kalem etek, ispanyol paça pantolon, ya da skinny jean gibi parçalarla kombinleyebilirsiniz. Üstünüze siyah deri ceket ya da trençkot çok yakışacaktır.

Basic T-Shirt
zamansiz-parcalar-5 zamansiz-parcalar-6 zamansiz-parcalar-7 zamansiz-parcalar-8

Sıra üçüncü parçamızda. Sizce ne olabilir? Bence basic bir tshirt olabilir. Çünkü üstüne giyeceğiniz blazer ceket ile şık bir görünüm yapabilirsiniz. Eteklerin, şortların, tulumların içine de giyilebilecek zamansız bir parçadır.

Siyah Elbise

zamansiz-parcalar-9 zamansiz-parcalar-10 zamansiz-parcalar-11

Siyah elbise de dolabınızda bulunmalıdır. Bu siyah elbisenin üstüne kot ceket, altına da siyah deri ayakkabı giyerek havalı bir görünüm verebilirsiniz.

Siyah Deri Ceket
zamansiz-parcalar-12 zamansiz-parcalar-13

Kesinlikle zamansız parçalardan biri. Kazakların üzerine giymeyi çok seviyorum özellikle.

Trençkot

zamansiz-parcalar-14 zamansiz-parcalar-15

Özellikle bu havalarda bolca tercih edilen bir parça. Gömleklerle çok şık olmuyor mu sizce? Özellikle ispanyol paça ile giyildiğinde hem bacak boyunuzu uzatıyor hem de şık bir görünüm sağlıyor.

Palto

zamansiz-parcalar-16 zamansiz-parcalar-17 zamansiz-parcalar-18
Zamansız zarafet. En beğendiğim üç kombin!

Beyaz Spor Ayakkabı

zamansiz-parcalar-19 zamansiz-parcalar-20 zamansiz-parcalar-21
Bence yazı kışı olmayan bir parça oldu birkaç senedir. Siyah skinny jeanlerin altına giymeyi seviyorum. Özellikle deri ceketin altında çok güzel duruyor.

Siyah Çanta

zamansiz-parcalar-22 zamansiz-parcalar-23
Siyah bir renk değil bir duygudur demiş anonim. Benim için kışın öyledir.

Şapka

zamansiz-parcalar-24
Ufak dokunuşları kim sevmez? Zamansız dokunuşlar mı demeliydim yoksa?

Şal

zamansiz-parcalar-25 zamansiz-parcalar-26
Renk katan parçalardan biri de şal.